O nás

 

Jsme Radka a Yveta, dvě lišky z Liberce. Značku Send with Fox jsme založily před čtyřmi lety, protože jsme nemohly najít přání, která by se nám líbila. K přáním jsme přidaly pohlednice, odznáčky, vystřihovánky a analogové fotky. A proč lišky? Jsou to chytrá, roztomilá a také mazaná zvířata. Jsou pro nás zosobněním přírody, do které se rády vracíme. Naše první setkání proběhlo na základní škole a znovu jsme se potkaly na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Po studiích jsme tu sice zůstaly, ve volném čase nás to ale stále táhne spíše do lesa.

 

RADKA MACHALICKÁ je hlavním myšlenkovým tvůrcem značky, navrhla některé produkty a stará se o produkci i sociální sítě. Vedle Send with Fox pracuje pro CZECHDESIGN, kde se stará o kolekci speciálních produktů, které vznikají ve spolupráci s konkrétními designéry. Většinu času se ale věnuje dceři Mařence, kterou můžete často zahlédnout na fotkách na našich sociálních sítích. Radčinou velkou vášní je totiž focení na analog.

YVETA KROUPOVÁ navrhla řadu našich produktů a věnuje se hlavně ilustraci a stylingu. Její ilustrace jste mohly potkat v pražských podnicích jako je řeznictví Naše maso nebo ve výlohách ikonické cukrárny Myšák. Stojí také za návrhy šperků značky Nitu Jewelry.

 

Kontakt:

MgA. Radka Machalická

+420 739 071 491

pozdrav@sendwithfox.com

 

Naše produkty najdete v těchto obchodech:

Czechdesign shop, Myslíkova 5, Praha 1

Galerie SUPERMARKET wc, Náměstí Republiky 1, 360 01 Karlovy Vary

ZRNÍ design shop, Komenského 169/4a, 757 01 Valašské Meziříčí